Muklové a Šlajsny

Opravdový příběh o kilech kokainu, českém vězení a jedné nápravě.

Mukl je zkratka pro Muže Určeného K Likvidaci, je to synonymum vězně. Šlajsna je jedno z mnoha slov pro lajnu nebo čáru drogy. Muklové a Šlajsny, to je šílený svět, ve kterém jsem prožil pár let.

Jsem Dan, bývalý dealer. Pokud jste si mezi léty 2010 až 2020 dali někde v Praze dobrou čáru kokainu, nejspíš to byl ten, co jsem přivezl z Holandska. Kvůli tomu mě zabásli a stal jsem se muklem. 

V base jsem stvořil knihu, když jsem do desítek sešitů rukou sepsal svou dealersko-feťáckou kariéru prolnutou se skutečnými zážitky z vězení, které jsem ještě okořenil trochou cestopisu a špetkou amatérské filosofie. 

S humorem sobě vlastním píšu o mezinárodním obchodu s kokainem, poukazuji na chyby a nedostatky českého vězeňského systému a trestního řádu, anebo jen tak volně vyprávím zážitky ze svého života z pohledu odsouzeného drogového dealera. 

Přesto, že nakonec možná vše dobře dopadne, nejde o žádnou pohádku. Kniha je určena jen pro dospělé a je inspirována mnoha (ne)skutečnými událostmi. Rukopis jsem napsal pěkně postaru skutečnou propiskou na papír do mnoha sešitů ve výkonu trestu.

Koupit knížku Stáhnout kapitolu zdarma

Muklové a Šlajsny v médiích

Blesk.cz
Reportér Podcast
CNN Prima News
Rádio Prostor
Refresher
Rádio Spin
SOBER BOYS Podcast
To top